Aastavahetus Tšehhimaal, Viin

Kestvus:  28.12 – 02.01.2018
Hind alates: 249 EUR
Reisikava:
1. päev   
Väljasõit varahommikul. Esimese peatuse teeme Iklas. Joome kohvi, sirutame ja jätkame teekonda. Umbes kella 13.00 ajal oleme ületanud Leedu piiri ja teeme lõunapausi. Teekond jätkub läbi Leedu ja Poola. Öömajale jõuame  hotelli *** umbes kella 23.00 ajal (2-sed toad).
2. päev
Hommikusöök hotellis. Alustame sõitu Tšehhi suunas. Kuna eilne päev oli suhteliselt pikk, siis täna püüame selle tasa teha ja hotelli jõuame juba umbes kell 17.00. Teel Tšehhi teeme kindlasti ka ühe kaubanduskeskuse peatuse. Hotellis saavad soovijad tellida ka õhtusöögi või hoopis minna tutvuma kohalike hubaste õlletubade või restoranidega.Majutus hotellis *** (2-sed toad).
3. päev
Hommikusöök hotellis. Väljasõit Lõuna-Moraavia pealinna Brnosse, vanalinna ekskursioon, vaba aeg lõunastamiseks. Peale lõunat sõidame Laa an der Thaya väikelinna Austrias. Soovijad saavad külastada termaalvetele ehitatud suurepärast spaad ja veekeskust. Õhtusöögiks naaseme hotelli.***.
4. päev

Hommikusöök hotellis. Väljasõit Viini. Linnaekskursioon bussiga ja jalgsi. Hofburg, Ringstrasse, Stefansdom, Graben. See on aeg, kui Viin on tõelises piduehtes – igal pool mängib muusika, müüakse hõrgutavaid soolakringleid, bratwursti ja glühweini. Seda õhkkonda naudime umbes kella 17-ni ja siis sõidame tagasi hotelli. Peale väikest puhkust läheme umbes kella 21.00 ajal veinikeldrisse. Meid ootab rikkalik õhtusöök, tervitusšampanja, saluut, elav muusika ja äärmiselt meeldiv õhkkond, mida same nautida kella 2.00-ni.Majutus hotellis***.
5. päev

Hommikusöök hotellis.Alustame tagasiteed. Öömajale Poola jõuame umbes kella 22.00 ajal. Majutus hotellis*** (2-sed toad).
6. päev
Hommikusöök hotellis. Läbime Baltikumi ja umbes kella 20.00 ajal jõuame Eestisse
Pakett sisaldab:
  • sõit  kõigi mugavustega. bussis (audio/video, wc, kuum vesi)
  • eestikeelsed ekskursioonid vastavalt reisikavale
  • 5 ööbimist  hotellides 3* (2-sed toad),  5 hommikusööki
  • eestikeelne giid  / reisijuhi teenus

Vaatamisväärsuste ja sissepääsu piletid:

  • Sissepääs Laa an der Thaya termaalbasseinidesse maksab  16.00 eurot ( kuni 3 tundi)
  • Piduõhtu veinikeldris maksab  ca 55 eurot inimese kohta, teid ootab rikkalik külm ja soe laud, veiniekskursioon, valge ja punane vein, kohv, tee, karastusjoogid, šampanja, dessert,  kohalikud tooted  ning meeleolu eest hoolitseb diskor. Veini ja toitu serveeritakse Rootsi lauas ning piiramatult.
  • õhtusöök hotellis 7 eurot inimese kohta (supp, praad, dessert ja joogid)

Lisatasu eest:

  • muuseumi- ja muude  tasuliste objektide pääsmed
  • tervisekindlustus al. 10 eurot (sõltuvalt vanusest)
  • reisija soovil reisitõrkekindlustus al. 13 eurot (sõltuvalt vanusest)

Soovitav EV pass või ID-kaart  (kehtivus vähemalt 3 kuud peale reisi).

Reisikorraldaja: Eurotravel
Palume  tutvuda reisikorraldaja Eurotravel reisitingimustega.
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.
NB! Reisiprogramm ja hind (juhul, kui hotellide ja kütusehinnad muutuvad) võib muutuda reisikorraldajast mitteolenevatel põhjustel.

Head reisi!