Teil on au Teid teenindada juba 29. aastat.

AS Hansareisibüroo on 100% Eesti kapitalil põhinev reisifirma, mis pakub mitmesuguseid teenuseid, mille hulka kuulub busside tellimine, liikluskindlustus, reisikindlustus, majutus, reisipakkumised, puhkusereisid, laeva-, lennu-, bussipiletid, 8+1 väikebussi rent, viisad,  jne.

Lisaks on krediidiinfo andnud meile kõige kõrgema reitingu AAA. Vaata lähemalt www.krediidiinfo.ee

Firma asutati 1994. aasta septembris ja on sellest ajast alates ka kogu aeg tegev olnud. Alustasime bussireiside korraldajana erinevatesse Euroopa riikidesse: Prantsusmaale, Saksamaale, Itaaliasse, Norrasse jm. Tänaseks oleme jõudnud nii kaugele, et pakume peale bussitranspordi ka teisi reisibüroo teenuseid: laevapileteid, Euro- ja Ecolines bussipileteid, tervise- ja liikluskindlustust jne. Teeme koostööd kõigi suuremate reisikorraldajatega.

Meie aastatepikkusele kogemusele toetudes võime julgelt öelda, et kliendile pakume ainult parimat ja kvaliteetseimat teenust.

Pakume head ja kiiret teenindust ning püüame leida igale kliendile parima ja soodsaima lahenduse. Meie reisibüroo asub kesklinna lähedal, kuhu on hea ligipääs ning autoga klientidele tasuta parkimine (90 min parkimiskellaga).

Teid teenindavad meie sõbralikud ja rõõmsameelsed reisikonsultandid!

Tartus, Tiigi 17 ja Valgas, Aia 16

Helistage juba täna ja küsige meie pakkumisi  tel (+372) 742 0521 või info@hansareisid.ee

Mob nr (+372) 5011 833

Hansareisid – Mugavalt kohale!