PUHKUSMEREL MALLORCAL

Hind 650 eurot inimene 

08.09- 14.09 seilame Mallorcal ⛵️

Alustame oma purjetamist Palmast, Palmas asub ka palju ajaloolisi monumente ja mitmeid muuseume

1.päev

Esimine päev sõidame 20 miili Palmast – Puerto de Santa Ponsasse. Koht on tuntud oma kaunite randade ja populaarse ööeluga.

2.päev

Seilame edasi sadamalinna Andratx’i. Andratx on traditsiooniline väike hispaania linnake, mis on jäänud turistide poolt puutumata. Igal kolmapäeval on seal suur turg, kus võib leida palju huvitavat kohaliku toodangut.Mõned km eemal keskusest on aga uhked luxus villad ja kuurortid.

3.päev

27km Palmast põhjas asub linn nimega Soller, kus teeme oma järgmise peatuse. Sadamast linnani on mõned km ja tee  möödub veetlevaist maastikest, mida kaunistavad männimetsad, oliivisalud ja tsitrusepuude aiad.

4.päev

Liigume edasi Dragonera saarele, mis on looduskaitse all ja tuntud sisalike saarena.

5.päev

Lõunas asuv Cabrera saar on osa saarestikust, mis on looduskaitse all, sest sealne elustik on looma- ja taimeliikide poolest eriti rikas. Sellepärast on ka saare ümber seilamine äärmiselt kaunis Saare pindala on 15 km². Saar on künklik, kõrgus kuni 172 meetrit.

6.päev

Hakkame tagasi liikuma Palma poole ja teeme peatused vastavalt soovidele ja ilmastiku oludele.

Enamasti  soovivad reisijad Santa Ponsases veel aega veeta, kus on võimalik liikuda 5km kaugusel olevasse Magalluf linna ja aktiivset ööelu näha.

 

Osalustasu 650€/1 inimene kaheses kajutis

Jaga sõpradega ja broneeri privaatlaev!

 

Reisikorraldaja: Puhkusmerel.ee