ÜHISPAKETT

Uus! Meelelahutuslik pakett grupikülastuseks Tartus!

Tule ja veeda klassiga mõnusalt aega Apollo Kino Eedenis ja Aura Keskuse veepargis ning söö kõht korralikult täis Aura Kohvikus.

Pakett kehtib E-R sissepääsuga veekeskusesse hiljemalt 14:50. (v.a. koolivaheajad ja riigipühad).

Apollo Kino Eeden on kolme saaliga kino Eedeni Keskuses Tartus. Filmisõpradele pakume Euroopa kinotehnika absoluutset tipptaset mugavates nahktoolides.

Aura Keskuse veepark – mõnus koht sportlikuks ja lõbusaks ajaveetmiseks nii suurtele kui väikestele. Veepargis on liutorud ja hulgaliselt muid atraktsioone.

Aura kohvik ootab külalisi seitse päeva nädalas.  Võimalik tellida catering teenust.

Hansareisibüroo on tegelenud bussitranspordiga juba 25.aastat. Meie juhid on kogenenud ja sõidutavad Teid mugavalt kohale.

Pakett sisaldab:

1.       Apollo Kino Eedeni kinokülastust vabalt valitud 2D filmile. Hetkel kavas olevate filmidega saab tutvuda siin https://www.apollokino.ee/home/?TheatreArea=1014  ja tulevaste filmidega siin https://www.apollokino.ee/soon . NB! Õpetajal on kohustus jälgida filmiga seotud vanusepiirangut.  Varajasem seansi algusaeg 10.15.

2.       Aura Keskuse veepargi külastust – Veepargis pakuvad põnevust liutorud, liumäed, veekardinad ja nende taga asuvad koopad, vastuvoolu ujumise võimalus ja mullivannid. Väiksematele külastajatele on toredate atraktsioonidega beebibassein. Hiliseim veepargi külastuse algusaeg on 14.50. Veepargi külastuse kestus on 3 tundi.

3.       Maitsvat sööki Aura kohvikus* – valikus on friikartulid viinerite või kananagitsatega ja morss.

4.      Mugavat bussisõitu Hansareisidega* – valikus erineva suurusega busse.

* Paketti on võimalik tellida ka ilma bussitranspordita.

*Paketti on võimalik tellida ka ilma toitlustuseta.

Transpordi hinnakiri:

Tartu sisene sõit hinnaga 10 eurot reisija

Kuni 20 km Tartust hinnaga 12 eurot reisija

kuni 50 km Tartust hinnaga 15 eurot reisija

Hind kehtib, kui on 15 maksvat reisijat (saatja(d) tasuta).

Väiksemate gruppide puhul hind kokkuleppel.

*Transpordi hinnale lisandub Apollo kino ja Aura veepargi ühispakett 16 eurot külastaja.

Broneeri transport SIIT.

Pakett ilma transpordita 16 eurot külastaja.

Pakett ilma toitlustuse ja transpordita 11 eurot külastaja.

Broneeri külastus  SIIT.

 

Grupisoodustus Apollo Eedeni kinos ja Aura veekeskuses– Iga 15 õpilase kohta üks saatja tasuta.

Tänutäheks hea töö eest saab õpetaja Apollo Kino kinkepileti, mis saabub elektrooniliselt peale kinokülastust ja Aura Keskuse terviseklubi pääsme, mis antakse üle veepargi külastuspäeval.

Näidiskülastus:

Soovitame päeva alustada kinokülastusega, varajasem algusajaga kell 10.15, hilisem algusaeg 12.30, et jõuaks õigeks ajaks veekeskusesse (film kestab keskmiselt kuni 2 tundi). Peale kinokülastust Aura Keskuse veepargi külastus (kuni 3 tundi). Lõpetuseks maitsev kõhutäis Aura Kohvikus.

Apollo Kino kodukorraga saab tutvuda siin https://www.apollokino.ee/info/kodukord ja Aura Keskuse majakorraga siin https://www.aurakeskus.ee/veepark/majakord/

Soovitame grupikülastuse registreerida hiljemalt 7 päeva varem täites allpool olev ankeet. Tasuda tuleb ettemaksuna saadetaval arvel märgitud kuupäevaks kuid mitte hiljem kui planeeritavale külastusele eelneval tööpäeval kella 16.30ks.