Kerala- India algajatele

Hingematvalt kaunis troopika

Reisi aeg: 10 päeva teile sobival ajal

Hind: alates 950 € inimese kohta
REISID KA JÕULUDE JA AASTAVAHETUSE AJAL, mil  KEHTIB ERIHIND. Küsi lisa.

Ringreis Keralas.

Kerala – Lõuna India Araabia mere ääres – hingematvad vaated, vürtsidest lõhnavad turud ja istandused, värviküllased riietused, kookospalmidega ääristatud liivarannad ookeani ääres, troopilised kanalite ja jõgede süsteemid koos ajalooliste paatmajadega, jahedamates mägedes teeistandused ja loomad -linnud dzunglis.

India on koht, mis ei jäta vist peaaegu kedagi külmaks. SThrissurPooram-Kudaee on maa, mis on tuntud oma kontrastiderohkuse poolest. Ääretud rikkused – templid, lossid, imeilusad rannaääred, maalilised vaated mägedes, fantastiline käsitöö ning iidvana kultuur. Rahvarohked turud ja suurlinnad, traditsioonilised külad, vürtsikad toidud ja mitmekesine rahvastik.

India on koht, mis ei jäta vist peaaegu kedagi külmaks. See on maa, mis on tuntud oma kontrastiderohkuse poolest. Ääretud rikkused – templid, lossid, imeilusad rannaääred, maalilised vaated mägedes, fantastiline käsitöö ning iidvana kultuur. Rahvarohked turud ja suurlinnad, traditsioonilised külad, vürtsikad toidud ja mitmekesine rahvastik.

Oleme valmis pannud ka erineva tasemega hotelli paketid. India on oma hinnataseme poolest väga sõbralik:)

Kui teie seltskonnas ei ole inglise keelt rääkivaid inimesi või soovite siiski kaasa ka eesti reisijuhti, siis andke sellest teada, saame ka selle teile korraldada.

Keralas on hooaeg alates oktoobrist kuni märtsini. Jõulude ja uusaaata ajal kehtivad veidi kõrgemad hinnad.

Kui vajate vaheldust põhjamaisele kargusele, siis troopiline Kerala on suurepärane.

Kava

Päev 1 – Saabumine Kochisse

Lennujaama saabudes tuleb teile vastu teie autojuht ja viib teid hotelli.

Kochit nimetatakse ka Araabia mere kuningannaks. Kochi oli üks tähtsamaid vürtsidega kauplemise keskusi India läänerannikul alates 14.sajandist ning siin olid tihedad sidemed araabia kaupmeestega. 1503 saabusid siia esimeste eurooplastena portugaallased ning vallutasid piirkonna, Kochist sai esimene euroopa koloonia. Hiljem saabusid siia ka hollandlased ning inglased, see kõik on jätnud oma mõjutused ka tänapäeva Kochisse.fischernetz1_02

Kochi on juba ajalooliselt olnud värviküllane ja silmapaistev sadamalinn. Silma paistavad nii mõneski kohas nii euroopapärane arhitektuur kui ka omapärased ja silmatorkavad tohutu suured Hiinapärased kalavõrgud.

Päev puhkuseks pikast lennust ja harjumiseks India elu-oluga

Majutus Kochis vastavalt valitud hotellipaketile

Päev 2– Kochi

Pärast hommikusööki viib giid teid linnaga tutvuma. Külastat20111110_kerala_335akse Mattancherryt ja Kochi kindlust, Hollandi lossi, mille ehitasid portugaallased , sünagoogi, hiidsuuri hiina kalavõrke, St Francise kirikut- India vanim euroopa ehitis (1503) . Kuulus maadeavastaja Vasco da Gama oli enne tema säilmete viimist Lissaboni maetud Kochisse. Pärastlõunal Shiva templi külastus Ernakulamis ja Ernakulami juurvilaturg. Õhtul Kathakali tantsuetendus – klassikaline india tants väga värviküllaste näaomaalingutega. Süzeeks on tavaliselt hindu mütoloogia, religioosed legendid ja spirituaalsusega seotud teemad.

Majutus Cochinis vastavalt valitud hotellipaketile.

Päev 3 – Kochi- Munnar (150 km – 4 h)

Pärast hommikusööki maaliline teekond künklikku Munnari p
irkonda, mis asub merepinnast u 1800 m kõrguselt. Siia rajas kunagine Briti valitus oma
suveresidentsi- erinevalt rannikul olevast suvekuumusest on siin meeldivam jahedam temperatuur. Teel möödutakse ananassi, kautshuki, kardemoni, vanilje, pipra , kakao, kohvi ja tee istandustest.

Hilisel pärastlõunal saabumine Munnarisse.3

Majutus Munnaris vastavalt valitud hotellipaketile

Päev 4– Munnar

Sõit läbi ülikorrastatud teeistanduste. Võimalik on näha ka teelehtede korjamist. Pärastõunal Tee Muuseumi külastus, kus selgitatkse tee valmistamise protsessi.kerala-spice-tour-1682

Eravikulami looduspargi külastus, hea õnne korral võib siin lisaks mitmekesisele linnustikule näha ka metiskuid elevante, shaakaleid, mitmed antiloope ning teisi loomi.

Majutus Munnaris vastavalt valitud hotellipaketile.

Päev 5 – MUNNAR – THEKKADY (110 km/ 3.5-4h )

Sel päeval sõidame Thekkadysse, piirkond, mis nagu Munnargi on mägine. Piirkond on tuntud ka oma vürtsiistanduste poolest. Piirkond on t-16676_7679untud ka oma  looduspargi poolest ,millest  on ühtlasi saanud  ka reservuaat tiigritele. Pärast
lõunasööki vürtsi istanduse külastus, kus tutvustakse  Keralas kasutusel olevaid vürtse. Seejärel
paadisõit Periyari järvel  loomade vaatluseks – metsikud elevandid, väga hea õnne korral tiigrid , mitmesugused antiloobid ja muud loomad.

Majutus Thekkadys vastavalt valitud hotellipaketile.

Päev 6 : THEKKADY – KUMARAKOM (145km / 4h

Kumarakom on nn backwater ehk kanalite ja jõgikonna süsteemide keskus. Siin toimub kogu elu kanalite ja jõgede ääres, transpordiks on erinevad paadid. Kerala backwater on tuntud ka oma romantiliste ja troopiliste kanalikruiiside poolest. kumarakom_tourism4
Ühele neist suundute ka teie järgmisel päeval.

Saabudes check in hotelli ning lõõgastav päev Vembanadi järve ääres . Pärastlõunal kohaliku küla külastamine.

Majutus Kumarakomis vastavalt valitud hotelli paketile.kumarakom-backwaters-houseboat

Päev 7 : KUMARAKOM – ALLEPPEY (33Km / 1h)

Hommikupoolikul sõit Alleppeysse, kus astute vaid teile reserveeritud paatmaja
pardale ööpäevaseks kruiisiks mööda kanaleid ja järvi. Istudes laeva tekil näete endast möödu001-Villagemas traditsioonilisi külasid, templeid, põlde ja palmisalusid. Vaadelge mööduvat elu- olu ning nautige teile valmistatavaid kohalikke hõrgutisi.

Pärast laevale asumist serveeritakse lõuna .Kruiis viib läbi kauneimate Kerala jõgede , näha on kuidas kohalikud elavad oma igapäevaelu, nende ainsaks transpordivahendis on paat. Pimeduse saabudes heidame ankru keset järve.

A_scene_from_the_backwaters_of_Kottapuram_134Serveeritakse õhtusöök küünlavalgel keset järve. Kindlasti üks romantilisemaid kohti reisi vältel:)

Majutus laevas.

Päev 8 : ALLEPPEY – MARARI (16Km / 0.5h)

Saabume laevaga Alleppeysse u. kl 9.30 pärast kosutavat hommikusööki pardal. Edasi sõidame autoga Mararisse – imekauniss rannapiirkond kookospalmidega ääristatud liivarandadele. Marari on koht, kus veel ei ole liiga palju turiste.marari-beach1

Majutus Mararis vastavalt valitud hotellipaketile.

Päev 9– MARARI

Päev kauni rannaga Marari piirkonnas .

Majutus Mararis vastavalt valitud hotellipaketile

 

Päev 10 : MARARI – Kochini Rahvusvaheline lennujaam kojunaasmine (90Km / 2h)

Reis sisaldab endas:

Vastavalt lennugraafikule transfer lennujaama kojulennuks .

arabian sea

Reisi võib osta kas koos rahvusvaheliste lendudega või ilma nendeta. Lõplik hind sõltub konkreetsetest kuupäevadest ning reisida soovivate inimeste arvust.

Heameelega aitame leida sobivaid lennupileteid. Lennupiletite hinnad algavad alates 600 eur/inimene.

 

 

Kohapealse paketi hind majutusega 3* hotellides alates 895 eur/inimene

Kohapealse paketi hind majutusega 4* hotellides alates  1150 eur/inimene

Kohapealse paketi hind koos majutusega luksuslikes hotellides alates 1380 eur/inmene

thekkady_munnar_alleppy_5D_4N1

Hind sisaldab :

  • Majutust vastavalt valitud paketile kahestes tubades koos hommikusöökidega
  • Majutus koos kogu toitlustusega paatmajas
  • Transferid lennujaamast ja lennujaama ning kogu muu kohapealne transport koos inglise keelt rääkiva  autojuhiga.
  • Piletid Kathakali tantsuetendusele
  • Piletid Periayari järvel loomade jälgimsieks
  • Poole päevane kohaliku küla külastus Kumarakomis
  • Inglise keelt rääkiv giid Kochinis
  • 1 pudel joogivett päeva kohta
  • ühekordsed sisenemise tasud järgmsitele vaatamisväärsustele: Kochini Hollandi loss, Sünagoog, Munnaris Eravikulami park, tee muuseum, Thekkadyi looduskaitseala