BERLIIN JA AMSTERDAM

brandenburggate01Nüüd on Teil võimalik meie kaudu korraldada meeldejääv klassiekskursioon ja külastada kahte omapärase ajalooga erinevat pealinna Euroopas ühe reisi käigus! Saate valida aja, millal ja kui suure grupiga soovite reisile minna, ning ülejäänud korraldame kõik meie. Lisaks linnaekskursioonidele Berliinis ja Amsterdamis külastame soovi korral ka Berliini lähistel asuvat Troopikasaare teemaparki, mis sobib ideaalselt lõõgastavaks vahepalaks noortele reisihuvilistele.

Reisi alguspunkti saate määrata ise vastavalt oma asukohale.

Küsi pakkumist meie käest ja saate parima koolireisi parima hinnaga!

Reisi programm:

1.päev. Varahommikul alustame bussisõitu Teie poolt valitud kogunemiskohast. Teekond kulgeb läbi Baltimaade. Päeval peatume, et süüa lõunat ja aeg-ajalt teeme vastavalt vajadusele tualetipeatusi. Õhtuks jõuame Poolasse, kus majutume Lomzas hotelli Gromada ööbima.

2.päev. Peale hommikusööki lahkume hotellist ja jätkame sõitu Saksamaa suunas. Teel teeme jällegi lõunapeatuse. Berliini lähedale jõuame õhtuks ja majutume hotelli puhkama.

3.päev. Hommikusöögi järel sõidame Berliini, kus toimub kombineeritud linnaekskursioon bussiga ja jalgsi. Näeme kõiki linna tähtsamaid vaatamisväärsusi nagu Vana Raamatukogu ja Vana muuseum iluaiaga, Riigiooper, Kroonprintsipalee ning palju muud huvitavat. Peale meeldivat päeva selles suurepärases Euroopa metropolis, sõidame samasse hotelli ööbima.

4.päev. Peale hommikusööki sõidame Berliini lähistele Troopikasaare teemaparki. Seal näeme me eksootilisi taimi ja hooneid, naudime veemõnusid ning kokkuvõtvalt veedame ühe meeldiva lõbusa päeva. Ööbima sõidame samasse hotelli.

5.päev. Hommikusöögi järel alustame sõitu Hollandi suunas. Teel teeme jällegi lõunapeatuse ja vastavalt vajadusele veel peatusi. Õhtuks jõuame Amsterdami lähistele Zaandamisse, kus majutume hotelli ööbima.

6.päev. Peale hommikusööki sõidame Amsterdami, kus toimub linnaekskursioon. Mõne tunni jooksul tutvume selle mitmekülgse linnaga, kus väga stiilselt on põimunud omavahel vana ja uus. Peale ekskursiooni alustame tagasisõitu Saksamaa suunas ja õhtuks jõuame Magdeburgi öömajale.

7.päev. Hommikusöögi järel võtame suuna Poolasse. Teel peatume lõunapeatuseks. Ööbimine taas Lomzas hotellis Gromada.

8.päev. Peale hommikusööki jätkame koduteed läbi Baltimaade. Teeme lõunapeatuse. Õhtuks jõuame tagasi koju.

Reisipaketti kuulub:

  • sõit mugava reisibussiga
  • ööbimised ja hommikusöögid Poolas, Saksamaal ja Hollandis
  • giid-reisisaatja teenus

 Lisatasu eest:

  • Troopikasaare jm tasuliste atraktsioonide/kohtade külastused
  • Tervisekindlustus
reCAPTCHA is required.