Aastavahetus Tšehhimaal, Viin

 ,
Reisi alguskuupäev : 28.12.2020
 Reisi lõppkuupäev: 02.01.2020
Hind alates 298 eurot

1. päev
Väljasõit kokkulepitud kohast. Hommikukohviks teeme peatuse enne Läti piiri. Sõit läbi Läti. Lõunapeatus 19 km peale Leedu piiri. Jätkame sõitu läbi Leedu. Öömajale jõuame  umbes kell 22.00. Majutus hotellis ** (2-sed toad).

2. päev
Hommikusöök hotellis. Alustame sõitu Tšehhi suunas. Teel puhke-ja söögipausid. Kuna eilne päev oli suhteliselt pikk, siis täna püüame selle tasa teha ja hotelli jõuame juba umbes kell 16.00. Teel Tšehhi teeme kindlasti ka ühe kaubanduskeskuse peatuse. Hotellis saavad soovijad tellida ka õhtusöögi või hoopis minna tutvuma kohalike hubaste õlletubade või restoranidega. Majutus hotellis *** (2-sed toad).

3. päev
Hommikusöök hotellis. Väljasõit Lõuna-Moraavia pealinna Brnosse, vanalinna ekskursioon, vaba aeg lõunastamiseks. Vanalinn on täis vaatamisväärsusi, 1240 a. raekoda, barokne katkusammas jne. Peale lõunat sõidame Laa an der Thaya väikelinna Austrias. Soovijad saavad külastada termaalvetele ehitatud suurepärast spaad ja veekeskust http://www.therme-laa.at/de/therme/thermenangebote. Õhtusöögiks naaseme hotelli ***.

4. päev
Hommikusöök hotellis. Väljasõit Viini, linnaekskursioon bussiga ja jalgsi – Hofburg, Ringstrasse, Stefansdom, Graben. See on aeg, kui Viin on tõelises piduehtes – igal pool mängib muusika, müüakse hõrgutavaid soolakringleid, bratwursti ja glühweini. Seda õhkkonda naudime umbes kella 17-ni ja siis sõidame tagasi hotelli. Peale väikest puhkust läheme umbes kella 20.00 ajal veinikeldrisse. Meid ootab rikkalik õhtusöök, tervitusšampanja, saluut, elav muusika ja äärmiselt meeldiv õhkkond, mida same nautida kella 2.00-ni. Majutus hotellis***.

5. päev
Hommikusöök hotellis. Alustame tagasiteed, teel puhke-ja söögipausid. Öömajale Poola jõuame umbes kella 22.00 ajal. Majutus hotellis*** (2-sed toad).

6. päev
Hommikusöök hotellis. Läbime Baltikumi ja umbes kella 20.00 ajal jõuame Eestisse.

Kohanimed: Peomeeleolus Viin – piduõhtu Tšehhi veinikeldris – lõõgastus Austria termaalvetel- romantiline Lõuna – Moraavia pealinn Brno.
Soovijatel võimalus  aega veeta u. 16. sajandist pärit veinikeldris. Oma puhkuse veelgi suuremaks nautimiseks pakutakse nii piirkondlikke kui ka arhiiviveine ning mitmesuguseid  traditsioonilisi roogasid ning atmosfääri toetab  muusika.
  • KIRJELDUS
  • VAATAMISVÄÄRSUSTE JA SISSEPÄÄSU PILETID
  • PAKETT SISALDAB
  • BRONEERI REIS

Soodushind al. 267  eur (tavahind 298 eur)
Lapsed (10-15 a.)  245 eur.
Registreerijatele bussikohtade broneerimine.
Soovitav EV pass või ID-kaart  (kehtivus vähemalt 3 kuud peale reisi).
Palume  tutvuda reisikorraldaja Eurotravel  reisitingimustega.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.
NB! Reisiprogramm ja hind (juhul, kui hotellide ja kütusehinnad muutuvad) võib muutuda reisikorraldajast mitteolenevatel põhjustel.