Aastavahetus Tšehhimaal, Viin

Kohanimed:

Peomeeleolus Viin – piduõhtu Tšehhi veinikeldris – lõõgastus Austria termaalvetel

Kestvus:  28.12 – 02.01.2018
Hind alates: 249 EUR
Transport:
Tutvustus:
Hind sisaldab sõitu kõikide mugavustega ühekordses bussis, giiditeenust, 5 ööbimist  hotellides 3*, 5 hommikusööki ning Viini linnaekskursiooni. Õhtusöögid ja  pidu veinikeldris on lisatasu eest.
Veinikelder U Jenoura lingi leiad siit www.ujenoura.cz,  Hodonini hotelli lingi leiad siit www.hotel-krystal.cz. Hotellis Krystal on toad kortersüsteemis – kahe toa kohta koridor, külmik ja vannituba.
Pidulik õhtu veinikeldris sisaldab ringkäiku veinikeldris, õhtusööki, tervitusšampanjat, piiramatult majaveini ning muusikat. Pakutakse kohalike tooteid. Pidu kestab kella 21.00-02.00
Reisikava:
1. päev   
Väljasõit varahommikul. Esimese peatuse teeme Iklas. Joome kohvi, sirutame ja jätkame teekonda. Umbes kella 13.00 ajal oleme ületanud Leedu piiri ja teeme lõunapausi. Teekond jätkub läbi Leedu ja Poola. Öömajale jõuame  hotelli *** umbes kella 23.00 ajal (2-sed toad).
2. päev
Hommikusöök hotellis. Alustame sõitu Tšehhi suunas. Kuna eilne päev oli suhteliselt pikk, siis täna püüame selle tasa teha ja hotelli jõuame juba umbes kell 17.00. Teel Tšehhi teeme kindlasti ka ühe kaubanduskeskuse peatuse. Hotellis saavad soovijad tellida ka õhtusöögi või hoopis minna tutvuma kohalike hubaste õlletubade või restoranidega.Majutus hotellis *** (2-sed toad).
3. päev
Hommikusöök hotellis. Väljasõit Lõuna-Moraavia pealinna Brnosse, vanalinna ekskursioon, vaba aeg lõunastamiseks. Peale lõunat sõidame Laa an der Thaya väikelinna Austrias. Soovijad saavad külastada termaalvetele ehitatud suurepärast spaad ja veekeskust. Õhtusöögiks naaseme hotelli.***.
4. päev
Hommikusöök hotellis. Väljasõit Viini. Linnaekskursioon bussiga ja jalgsi. Hofburg, Ringstrasse, Stefansdom, Graben. See on aeg, kui Viin on tõelises piduehtes – igal pool mängib muusika, müüakse hõrgutavaid soolakringleid, bratwursti ja glühweini. Seda õhkkonda naudime umbes kella 17-ni ja siis sõidame tagasi hotelli. Peale väikest puhkust läheme umbes kella 21.00 ajal veinikeldrisse. Meid ootab rikkalik õhtusöök, tervitusšampanja, saluut, elav muusika ja äärmiselt meeldiv õhkkond, mida same nautida kella 2.00-ni.Majutus hotellis***.
5. päev
Hommikusöök hotellis.Alustame tagasiteed. Öömajale Poola jõuame umbes kella 22.00 ajal. Majutus hotellis*** (2-sed toad).
6. päev
Hommikusöök hotellis. Läbime Baltikumi ja umbes kella 20.00 ajal jõuame Eestisse

Vaatamisväärsuste ja sissepääsu piletid:

  • Sissepääs Laa an der Thaya termaalbasseinidesse maksab  16.00 eurot ( kuni 3 tundi)
  • Piduõhtu veinikeldris maksab  ca 55 eurot inimese kohta, teid ootab rikkalik külm ja soe laud, veiniekskursioon, valge ja punane vein, kohv, tee, karastusjoogid, šampanja, dessert,  kohalikud tooted  ning meeleolu eest hoolitseb diskor. Veini ja toitu serveeritakse Rootsi lauas ning piiramatult.
  • õhtusöök hotellis 7 eurot inimese kohta (supp, praad, dessert ja joogid)

Pakett sisaldab:

  • sõit  kõigi mugavustega. bussis (audio/video, wc, kuum vesi)
  • eestikeelsed ekskursioonid vastavalt reisikavale
  • 5 ööbimist  hotellides 3* (2-sed toad),  5 hommikusööki
  • eestikeelne giid  / reisijuhi teenus

Lisatasu eest:

  • muuseumi- ja  muude  tasuliste objektide pääsmed
  • tervisekindlustus  al.  10  eurot (sõltuvalt vanusest)
  • reisija soovil reisitõrkekindlustus  al.13 eurot (sõltuvalt vanusest)
Soovitav EV pass või ID-kaart  (kehtivus vähemalt 3 kuud peale reisi).
Palume  tutvuda Hansareiside reisitingimustega.
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis ja hinnas.
NB! Reisiprogramm ja hind (juhul, kui hotellide ja kütusehinnad muutuvad) võib muutuda reisikorraldajast mitteolenevatel põhjustel.
Reisikorraldaja on Eurotravel.
Palume  tutvuda reisikorraldaja Eurotravel reisitingimustega.
Head reisi!