Kultuur

Koostöös Ugala Teatriga saame pakkuda Teile:

ETTURID 

Põnevusdraama kahes vaatuses

Bussipilet 15eurot.

Eno Raua romaan „Etturid” ilmus esmakordselt 1968. aastal ja oli oma aja kohta äärmiselt julge teos – teemaks Saksa ja Soome mundris sõdinud meeste metsavendadeks hakkamine ning nende elutraagika aastatel 1944–1950. Neil aegadel on Eestis erinevatel hinnangutel arvatud olevat 15 000–30 000 metsavenda.

„Etturid” on lugu kolme noore mehe – Agu, Heiki ja Valduri – võitlusest iseendaks jäämise nimel, samal ajal kui ümbritsev tegelikkus seda üha vähem võimaldab. Ideaalide kuhtumise ja purunemise lugu, mis sunnib paratamatult küsima: kuidas käituksime ise, kui satuksime samasugustesse oludesse?

NB! Lavastuses kasutatakse lavasuitsu (lavasuits on tervisele kahjutu), tugevaid heliefekte ja suitsetatakse.
Lavakujundusest tingituna on ratastooliga teatrikülastaja ligipääs raskendatud ning vajab publikuteenindaja abi. Lisainfo Ugala teatri kassast (tel 433 0777, kassa@ugala.ee).

 

Dramatiseerija ja lavastaja Taago Tubin
Kunstnik Kaspar Jancis
Heli- ja muusikaline kujundus
Lauri Lüdimois ja Taago Tubin
Liikumisjuht Raido Mägi
Valguskunstnik Mari-Riin Paavo
Osades Karl Robert Saaremäe (külalisena), Ringo Ramul, Martin Mill, Ilo-Ann Saarepera, Laura Kalle, Janek Vadi, Aarne Soro, Vallo Kirs, Jaana Kena, Gerda Sülla ja Siim Saarsen

Teatripileti saab siit.

Tutvu lavastuse “Etturid” kavalehega.

Suvised etendused Kukenoosi küünis

Teatribuss viib Tartust Kukenoosi küüni

Tartu teatrisõbrad viib Kukenoosi etendusele 21.augustil  Hansareisibüroo (piletid saab broneerida ja osta info@hansareisid.ee, tel 7420521 ja 5011833). Pilet 15 eurot.